X

رویدادها، اخبار و مقالات تخصصی پی‌دی‌اف چاپ

آشنایی باصحافی چسب گرم

مقالات چاپ دیجیتال | 0 نظرات | | بازگشت |

اگر حجم اسناد چاپی شما بیش از حدی ضخیم است که نمی توان از منگنه یا فنر فلزی استفاده کرد ، این صحافی بهترین گزینه برای کار شما می باشد. این شیوه معمولا برای مجلات و گزارش های قطور استفاده می شود. در این روش در امتداد عطف اسناد ، چسب  با دستگاه مخصوص زده می شود و سپس جلد و تمامی اسناد به صورت یکپارچه به همدیگر متصل می شوند و یک مجلد صاف و شیک و حرفه ای در ظاهر و همچنین مقرون به صرفه به وجود می آید. حتی برای مقادیر کم نیز این شیوه یک گزینه عالی می باشد به نحوی که از ۴۰ تا ۷۰۰ صفحه را می توان با این سیستم صحافی کرد. بنابراین جای تعجب نیست که این روش دارای محبوبیت بسیاری می باشد.

برای انتشار یک کتاب پرفروش ، تولید یک کتابچه راهنمای کاربر و یا توزیع گزارش سالانه خود ، میتوانید از این سیستم استفاده کنید.

در حال حاضر طیف وسیعی از انتخاب کاغذ برای استفاده در این صحافی پیش روی شماست. حتی امکان استفاده از پوشش برای صفحه جلد  نیز میسر می باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده کردن از پوشش سلفون مات برای روی جلد می باشد که باعث زیبایی و مقاوم شدن صفحه جلد کتاب می شود.

برای چاپ کتاب ، مجله و یا ... با این نوع صحافی شما می توانید یکی از سایزهای A3 افقی ، A4 افقی یا عمودی ، A5 افقی یا عمودی ، ۲۱x۲۱ سانتیمتر و ۱۵x۱۵ سانتیمتر را با توجه به نوع کتابچه و سلیقه تان انتخاب فرمایید.

مقالات مرتبط

آشنایی باصحافی منگنه

آشنایی باصحافی منگنه

کاتالوگ و بوکلت با صحافی منگنه مناسب ترین راه حل برای...

آشنایی باصحافی فنر فلزی

آشنایی باصحافی فنر فلزی

صحافی فنر فلزی ( سیمی یا فنری نیز نامیده میشود ) شامل جم...

ارسال نظر